Blogs

Sniedz senioram iespēju saņemt masāžas

Sniedz senioram iespēju saņemt masāžas

Image

Darbojoties veselības aprūpes jomā, palīdzot cilvēkiem atgūt labsajūtu ar masāžas palīdzību un sniedzot iespēju izrunāties Sarunu Telpā, esmu apstiprinājusi to, ka pieskāriens patiešām dziedina - gan garīgs, gan fizisks.

Tāpat arī labi zinu, ka ir ļoti daudz cilvēki, kuri nevar atļauties šos pakalpojumus iegādāties, jo ir finansiālas grūtības. It īpaši tās skar seniorus un trūcīgos.

Tieši senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām bija iespēja 2023. gadā no septembra līdz decembrim, DziedināTavā, saņemt masāžas pakalpojumus gan bez maksas, gan par maksu - 10,00 EUR / muguras masāža.

Cilvēki bija izbrīnīti, ka piedāvāju šādu iespēju. Viņi nekad nebija redzējuši tik mazu cenu par masāžu. Tieši tāpēc steidza izmantot to savā labā. Līdz ar to ieguva labāku pašsajūtu un smaidīgāku noskaņojumu.

Ir pienācis 2024. gads un iespēja saņemt masāžas pakalpojumus šobrīd senioriem 65+ ir par 20,00 EUR/ masāža. Diemžēl neviens nesponsorē šos pakalpojumus, lai piedāvātu bez maksas.

Līdz ar to DziedināTavā šobrīd ir pieejama sociālā akcija - Iegādājoties masāžas pakalpojumus sev, 35,00 EUR vai 40,00 EUR vērtībā, Tu ziedo 5,00 EUR kāda seniora labsajūtai, kurš pats to atļauties nevar.

Iegādājoties pakalpojumu, atjaunošanos saņemsi gan Tu, gan arī kāds seniors, jo Tu būsi ziedojis naudu, lai tas būtu iespējams. Iespējams, ka tas būs kādā aprūpes centrā vai arī kāds vientuļais seniors.

DOTS DEVĒJAM ATDODAS!

Arī šādi var darīt labos darbus un gūt gandarīju par paveikto!

Pateicībā,

Līga Uzulniece Bokuma
DziedināTava vadītāja

Image
Image

© Copyright 2024. DziedināTava

Mājas lapu izstrādāja LU Office
Mājas lapu izstrādāja LU Office
© 2024 DziedināTava