Theragun Elite

THERAGUN

Ceļā uz labsajūtu

Theragun Elite ir radīts, lai sniegtu Jums iespēju izmasēt pat grūti sasniedzamās ķermeņa daļas, apvienojumā ar ērtumu, lai samazinātu dziļo muskuļu sasprindzinājumu neatkarīgi no tā, vai tas nāk no rutīnas kustībām, darba vai treniņiem. 
Image
Theragun ierīces izmantošana

  • 10 minūtes / 15,00 EUR 
  • 20 minūtes / 25,00 EUR 
  • 30 minūtes / 35,00 EUR 
Image

Theragun Elite

Pakalpojuma sniegšanas vietā, Klientam ir iespēja pašam darboties ar Theragun ierīci, veicot masāžu tajās ķermeņa daļās (kājas, rokas, mugura, utt. ) kur tas visvairāk nepieciešams pēc paša sajūtām. Klients pats kontrolē iekārtas darbību uz savu konkrēto ķermeņa zonu (muskuļiem), pielāgojot iekārtas uzgaļus, spēku, ātrumu, ilgumu un dziļumu.


~ Dziļums~
Lai varētu veikt kvalitatīvu muskuļu masāžu, ir nepieciešama precīza un vienmērīga masāžas amplitūda, kura ir unikāli izveidota Theragun Elite. Tiek piedāvāta 16 mm amplitūda, kas nodrošina, ka ELITE sasniedz muskuļus par 60% dziļāk nekā standarta vibrāciju masāžas ierīces, lai stimulētu cirkulāciju, ģenerētu siltumu un atbrīvotu no dziļākas spriedzes.

~ Ātrums ~
Lielākā daļa no ātrgaitas pašmasāžas rīkiem ar zemu amplitūdu ātri vibrē un negatīvi ietekmēt ādu, toties Theragun Elite ir vairāk kā tikai vibrācija, tiek uzlabota Jūsu āda un muskuļi, veicot līdz pat 40 pieskārienus Jūsu ķermenim vienas sekundes laikā. Šī masāža stimulē Jūsu smadzenēs neironus, kuri reaģē uz muskuļu atslābšanu un ātrāku atjaunošanos, vienlaicīgi palielinot nepieciešamo vielu cirkulāciju muskuļos.

~ Spēks ~
Kad Theragun izveidotājs, Dr. Jason Wersland, bija meklējumos pēc viena unikāla dabīgā muskuļu sāpju mazināšanas līdzekļa, viņš nevarēja atrast nevienu rīku, kas palīdzētu ilgtermiņā. Pēc trīspadsmit dažādiem Theragun modeļiem, radās Theragun Elite, kurš sniedz 18kg vienmērīgu spēku, lai efektīvi izmasētu muskuļus, atbrīvotu tos, kā arī palielināt muskuļu cirkulāciju.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Theragun maināmie uzgaļi:

~ Dampener
Galvenokārt izmantojams maigām vai kaulainākām vietām. Lieliski piemērots vispārējai lietošanai.
(3/10 Intensitātes līmenis).

~Standard Ball
Lieliski piemērots lietošanai lielās un mazās muskuļu grupās.
(5/10 Intensitātes līmenis)

~ Thumb
Galvenokārt tiek izmantots sprūda punktiem un muguras lejasdaļai.
(7/10 Intensitātes līmenis)

~ Wedge
Lieliski piemērots plecu lāpstiņām un saitēm, un to parasti izmanto “nokasīšanai” un “skalošanai”.
(5/10 Intensitātes līmenis)

~ Cone
Galvenokārt izmanto precīzi noteiktu muskuļu, ieskaitot roku un kāju, ārstēšanai. 
(10/10 Intenesitātes līmenis)

UZMANĪBU!

~ Pirms pakalpojuma saņemšanas konsultējies ar savu ģimenes ārstu par pakalpojuma nepieciešamību, indikācijām un kontrindikācijām.
~ Kā arī DziedināTava var atteikt šo procedūru bez paskaidrojuma, ja rodas aizdomas, ka tas var kaitēt Jūsu veselībai.

Standard Ball

Wedge

Cone

Dampener

Thumb

Image
Image
Mājas lapu izstrādāja LU Office
© 2024 DziedināTava