Dalīties pieredzē

Empātija

Empātija jeb līdzjūtība ir otra cilvēka emocionālā stāvokļa izpratne līdzpārdzīvojot; spēja paralēli pārdzīvot tās emocijas, kuras izjūt otrs, it kā iekļūstot otra subjektīvajā jūtu pasaulē. Tas nozīme, ka cilvēks jūt otra prieku vai bēdas tā, kā to jūt otrs, un saprot iemeslus šīm jūtām tā, kā to saprot otrs, vienlaicīgi tomēr saglabājot nelielu distanci, skatoties kā no malas, nesaplūstot ar otru cilvēku. Var teikt, ka empātija ietver delikātu klātbūtni cita cilvēka izjūtām, bez vērtējuma, kritikas vai nosodījuma, un ar gatavību sniegt emocionālu atbalstu. 
Image
  • Empātijas stunda
    2h / EUR 120,00 + degvielas izdevumi

Mani Sociālie projekti

Empātijas Stunda

Kopš 2000. gada esmu sociālo projektu ieskauta un tas ir mans SirdsDarbs ikdienā. Es patiesi gūstu gandarījumu veidojot dažādus sociālos projektus, kas vērsti un katra konkrēta cilvēka labsajūtu gan fizisku, gan emocionālu.

Šo gadu laikā ir apmeklēti neskaitāmi Sociālās aprūpes centri, Dienas centri, Sociālie dienesti, trūcīgie un mazturīgie cilvēki, cilvēki ar īpašām vajadzībām. Dzirdēti simtiem dažādu dzīvesstātu un risinātas dažnedažādas situācijas, lai palīdzētu tiem, kam tas visvairāk nepieciešams.

Ir notikuši klātienes un neklātienes tikšanās pasākumi, rīkoti semināri jauniešiem, studentiem, interesentiem. Tēma - mana sociālā darba pieredze.

Saņemu daudz un dažādus jautājumus:
~ Kāpēc izvēlējos sociālo jomu?
~ Kur es ņemu idejas, spēku, apņemšanos?
~ Kā es jūtos aizbraucot uz Sociālās aprūpes centru vai bērnu namu?
~ Kā es veidoju sociālos projektus?
~ Kāds tiem mērķis?
~ Ko projekti māca apkārtējiem, kuri iesaistās tajos?
~ Ko es iegūstu no šīs darbošanās?
~ un citi jautājumi...

Joprojām saņemu daudz jautājumus ikdienā par manu SirdsDarbu un man jautā, vai vari atbaukt pie mums un pastāstīt par Tavu SirdsDarbu vai savukārt - Vai mēs varam atnāk un Tu mums pastāstīsi?

Jā, protams! Es labprāt dalos pieredzē un motivēju darīt labos darbus.

Piedaloties sociālajos projektos mēs mācāmies dalīties, izprast otru cilvēku, viņa vajadzības. Mācāmies empātiju, klausīšanos, iedziļināšanos, pacietību, sapratni, izpratni, komandas darbu. Saprotam cik mums patiešām nepieciešams, lai būtu laimīgi. Mācāmies pieņemt lēmumus, uzņemties atbildību.

Ja ir interese par manu pieredzi un vēlaties to dzirdēt klātienē, parunāties, dalīties pieredzēs, tad sazinieties ar mani un mēs vienosimies, kur un kā tiksimies Empātijas stundā.

Laipni aicināti uz DziedināTavu, kur ir gaisotne, lai sarunātos par mums svarīgām tēmām.


Līga UZULNIECE

Image
Image
Mājas lapu izstrādāja LU Office
© 2024 DziedināTava